♥ فرشته ی شکلات چوبی ♥

" اینجا همه چیز درهمه "

اطلاعیه!

دوستای گلم سلام

دخترا و پسرای هنرمندو خوش سلیقه توجه توجه!!

یه چیز توپ یاد گرفتم که تا چندروز دیگه میخوام بذارم تو وب!! ازین چیز ! شیشه ایا که توش یه عروسکی چیزیه که تکونش میدیم یه حالت برف میشه! اسمشون نمیدونم چیه!

اگه دوس دارین درست کنین تا وقتی دستورشو میذارم تو وب ، یه شیشهء کوچیک مربا یا عسل که شیشه اش نباید  ضخیم باشه و حالت ذره بینی، تهیه کنید! با یه عروسک مانند یا جاسوئيچی پلاستیکی (که مسما باید بدون اون زنجیر آویزیش باشه!) اندازه ی شیشه تون که توش جا بشه! با گلیسیرین و اکلیل (ترجیحا نقره ای) !!


p.s: شکلا چوبی ِ این پست فعال نیس! کاری داشتین ، پست پائین در خدمتتونم!:))

2 : این نقاشیم خودم کشیدم تقدیم به همه دوستام!


[ جمعه بیست و هشتم مرداد 1390 ] [ 5:21 ] [ mahisa ]

[ ]

جامدادی!
سلام!

این جا مدادیای رومیزی رو با اون مقوای لوله ای ِ وسط دستمال توالت درست کردم!

خودم که خیلی خوشم اومد ازشون! امیدوارم شما هم خوشتون بیاد و درستش کنید اگه گواش و رنگ واینا دارید

یه مقوا دایره ای هم ببرید و بچسبونید به تهش!


p.s : دوستایی که ببعی رو درست کردید،  میتونید جامدادیتونو طرح طبیعت و اینا رنگ کنید و ببعی رو با کمی چسب بچسبونید کنارش!! (مثل اونیکه رنگ آبی کردم و چمن و خورشید کشیدم!!) 

2 : اون جامدادی ِ رنگین کمونیِ تقدیم به دوستای رنگین کمونیم

[ پنجشنبه بیست و هفتم مرداد 1390 ] [ 1:0 ] [ mahisa ]

[ ]

یه گله گوسفند! :-)


سلام! به دلیل استقبال شدید مردم!! ازین گله گوسفند میخوام کامل طرز درست کردنشو توضیح بدم!

ولی شرط داره! اینکه وقتی مُردم رو سنگ قبرم پوست موز بندازین مردم که رد میشن از روش بیفتن زمین من بخندم روحم شاد شه!:))

اما توضیحات کااااااااااامل!

 دوباره درست کردن ببعی هارو از اول توضیح میدم!

ابتدا وسایلو کامل آماده میکنین(1)

بعد دست بکار میشین! اول یه تیکه فویلو تو دستتون گوله میکنین! بجای فویل میتونین از رونامه مچاله شده هم استفاده کنین! ولی اگه روزنامه رو مچاله کردین باید با این چسبهای کاغذیهایی که واس باند و اینا استفاده میشه کامل بپیچین دور روزنامه که باز نشه! اما به نظر من همون فویل خیلی راحتتره!
بعد ازینکار حالا چه فویل چه روزنامه مچاله شده رو میگیرین تو دستتون و با یه خودکار 4تا حفره توش ایجاد میکنین با فاصله های معین و یکسان!

یه نی رو بردارین و چهار تیکه ازش ببرین به هراندازه ای که به تنش بخوره، بعد ازین چسبهایی که برای سیم برق استفاده میشه که مشکین برمیداریم و میچسبونیم به 4 تیکه نی هامون!

یه مقدار چسب مایع میزنیم به سر نی ها و فرو میکنیمشون تو اون حفره هایی که تو بدنش ایجاد کرده بودیم!

حالا وقتشه پنبه رو ورداریم! پنبه ی خاصی مورد نظر نیس ! تیکه های کوچولو قد یه نخود از پنبه برمیداریم و تو دستمون گردش میکنیم و ... یه عالمه ازین گردیهایه پنبه ای درست میکنیم و با همون چسب مایع میچسبونیم رو بدن گوسفندمون که همون فویل یا روزنامه مچاله شدس!

کل بدنشو پر از پنبه های گوله شده میکنیم و میچرخونیم زیر بدنشو دور پاهاشم میچسبونیم ازین پنبه ها

حالا بدن و پاهای ببعیمون کامل آمادست!

حالا نوبت سر و گوششا.. که یه تیکه مقوا مشکی برمیداریم و روش یه بیضی مانند میکشیم واس سرش ودر میاریم! بعد دوتا اشک مانند هم میکشیم و درمیاریم واس گوشاش.. دوتا گوشارو از پشت میچسبونیم به سری که دروردیم و بعد سرشو با یه مقدار چسب میزنیم به جلوی بدن ببعیمون!

حالا واس چشماش تو پست قبل هم گفتم میشه از هرچیزی استفاده کرد.. راحتترینش با همین مقواست.. که دوتا دایره سفید درمیاریم و دوتا مشکی کوچیکتر واس داخل چشمش

چشماشم میچسبونیم روی صورتش!

بره ی ما آمادست!

حالا واسه اینکه بخوایم یه گله درست کنیم ازین ببعیا یا همسایز یا تو سایزای مختلف یه همین ترتیب بالا یه 5، 6 تائی درست میکنیم..

اون بره ای که وایساده رو فاکتور بگیرین چون کله ا ش از خمیر گلچینیه و سخته درست کردنش  ..

یکی از ببعیاتونو کوچیکتر درست کنین که بشه اون بچه هه توی کارتونش! واسشم پستونک درست کنین(2)

یکی دیگشون که مثلا زنه! روی سرش بیگودی داره! اونم بیخیالش شید چون زیاد مهم نیست اگه نباشه!

حالا که تمام بره هاتونو آماده کردین بذاریدشون کنارو برید سراغ درست کردن باغشون!

یه جعبه کارتن خالی رو برداریدو قسمت درشو ببرید که باز باشه سرش .. بعد مثل این عکس طوری بذارید جعبه رو که جلوش باز باشه.

توشو به سلیقه ی خودتون یا کاغذ رنگی تزئین کنید و شبیه باغی چیزیش کنید!فک نکنم دیگه این قسمتش نیازی به توضیح داشته باشه..حالا اگه سوالی بود تو قسمت نظرات حتما بپرسید و جواب میدم..

بعد واسه تزئینات بیشتر میتونید یه تیکه از پوشال کولرتونو برداریدو گردش کنیند بچسبونید کف این جعبه.. یا اگه گونی دارید حالت کیسه بدوزیدو توشو با پنبه پر کنید و سرشو با کنف یا نخ ببنید اونم باز بچسبونید کف جعبه..دیگه هرچی تزئین خودتون به نظرتون میرسه دیگه!!

بعد گوسفندار تو جعبه هه بذارید و با یکمی چسب به پاهاشون رو هم سوارشون کنید!

از اون در جعبه هم که اول بریدید یه تیکه نامرتب ببرید یه چیزی روش بنویسید و با یه نخی یا همون کنف (3) از بالای جعبه آویزونش کنید

گله ی ما آمادس!

______________________

1.چسب مایع .قیچی ، فویل یا روزنامه و چسب کاغذی، مقوا مشکی ، پنبه ، نی ، چسب برق، یک جعبه ی نسبتا بزگ، کاغذ رنگی- رنگ  به دلخواه، گونی  و پوشال به دلخواه

2. (یه دایره خیلی کوچولو از یه کاغذ رنگی ترجیحا زدر دراریدو بچسبونید روی صورتش زیر چشماش.. با یه ماژِکی چیزیم رو اون دایره زرده یه دسته مانند پستونک بکشید یا کلا یه دایره کوچیکتر که رنگش کنید کلا..)

3. همون نخ گونی تقریبا!

[ پنجشنبه بیستم مرداد 1390 ] [ 14:10 ] [ mahisa ]

[ ]

بره ناقلا !
سلام دوستان

میخوام واستون طرز تهیه ئ بره ناقلا رو بذارم!

طرز درست کردنشو از تویه سایتی دیدم که خودم با کمی تغییرات و ابتکارات! درستش کردمو مرحله به مرحله عکس انداختم واستون گذاشتم!

امیدوارم حوصلشو داشته باشین و درستش کنین چون فوق العاده آسونه و خیلی ناز !

ایام به کام!

p.s :میتونین واسه چشماش و صورتش از هرچیزی استفاده کنین.. مثلا تو این عکس بره اولی ِ چشمش دکمه اس، وسطی ِ مقوا و آخری ِ پنبه گوله شده ! و صورت اون دوتا کوچیکا یه نوع پارچه ی مشکی ِ جیر و وسطی ِ مقواست کلا صورت و گوشش!:))

2 : مرحلهء 3 واسه ایجاد اون حفره های داخل فویل برای پاها از خودکار استفاده کنین!

[ دوشنبه هفدهم مرداد 1390 ] [ 12:51 ] [ mahisa ]

[ ]

تقدیم به دوستای رنگین کمونیم!

[ شنبه پانزدهم مرداد 1390 ] [ 10:7 ] [ mahisa ]

[ ]

فرهنگسرای زبان فارسی معادل واژگان جدیدی را ارائه نمود!!

 

Hairkul : آنکه روی شانه هایش مو دارد

Watergate :دروازه دولاب

Categorize: نوعی غذای شمالی که با برنج و گوشت گراز طبخ می شود

Velocity : شهری که مردم آن از هر موقعیتی برای ولو شدن استفاده میکنند (شیراز )

Macintosh : مهین تاج

San Antonio : به ترکی، شما آنتونیو هستید

Long time : در حمام، زمان پیچیدن لونگ را میگویند

Long time no see : دارم لونگ میپیچم ، نگاه نکن!

Cambridge : شهری که تعداد پلهایش اندک است

UNESCO : یونس کجاست؟

Jesus : در اصفهان به بچه گویند که دست به چیز داغ نزند

Finland : سرزمینی که مردمانش مشکل گرفتگی بینی دارند

Damn you all : دم همتون گرم

Savage Blog : ساوجبلاغ

Latino :لات بازی ممنوع

 Godzilla : خدای استفاده کردن از مرورگر موزیلا

[ جمعه چهاردهم مرداد 1390 ] [ 11:1 ] [ mahisa ]

[ ]

تووپ!

سیلام!

دوس جونام یه آهنگ توپ گذاشتم واسه دانلود! از من میشنوید حتما دانلودش کنید !


                              

دیدی داری - Mp3 128

                                       


                                                                                          منبع: سایت mykavirmusic1.com

[ سه شنبه یازدهم مرداد 1390 ] [ 10:13 ] [ mahisa ]

[ ]

وودوو چیست!؟

تصویری که در دنیای غرب از وودوو وجود دارد عروسک هایی مومی است که سوزن از آن ها بیرون زده و نوعی جادوی سیاه به حساب می آیند. اما وودوو در واقع یکی از باستانی ترین مذاهب دنیاست. وودوو در دوران برده داری وارد غرب شد. اصل این مذهب متعلق به آفریقاست اما وودوویی که ما امروزه می شناسیم در هاییتی شکل گرفته. گروه های مذهبی بسیاری سنت های خود را ترکیب کردند و وودووی کنونی را پدید آوردند. وودوو یک کلمه ی آفریقای غربی است به معنا ی "روح".

کلمه ی ابتدایی "Vodun" بود. بر طبق این مذهب، همه چیز در این عالم به هم مرتبط است. هیچ اتفاقی تصادفی نیست. هر کاری که با کسی بکنی داری آن کار را با خودت می کنی چرا که آن شخص خود تو هستی. مراسم وودوو شامل دعا و نیایش، رقص و تشریفات مذهبی است. حیوان هم قربانی می کنند. نماد مار در این تشریفات سهم به سزایی دارد و کشیش اسقف دارای قدرت مار است. ارواح ثروت، طبیعت و خوشبختی به جسم پیروان حاضر در مراسم وارد می شوند.

پیروان وودوو از طلسم هم استفاده می کنند. در بیشتر مواقع این طلسم ها برای اعمال خیر به کار می رود تا شر. طلسم های بهبودی، عشق و طلسم هایی مخصوص جشن ها. تصویر جادوی سیاه را غالبا اروپاییانی مطرح کردند که نسبت به هر چیزی آفریقایی بی اعتماد و بدبین بودند. وودوو در چندین کشور سراسر جهان به عنوان مذهب تعلیم داده می شود. در برزیل، نامش Candomble و در کاراییب Obeah است. در سال 2003 دولت هاییتی وودوو را به رسمیت شناخت. پیروان وودوو اکنون می توانند غسل تعمید داده شوند و با دیگر پیروان این مذهب ازدواج کنند.

عروسک وودوو: عروسک های وودوو را اغلب به غلط به آیین وودوو مرتبط می کنند. عمدتا وسیله ای برای انتقام هستند و برای آسیب زدن به دشمن به کار می روند. به جای آنکه اصالت این عروسک ها از مراسم سنتی هاییتی گرفته شده باشد، این عروسک ها در لویزیانای نیو ارلیانز در اوایل قرن 20 پدید آمدند. در مفهوم تخیلی، از عروسک وودوو برای نفرین کردن دشمن استفاده می شود. بر اساس داستان های عامه پسند، هر جایی از عروسک را که سوزن فرو کنی، دشمن مورد نظرت در آن ناحیه احساس درد می کند یا بیمار می شود. البته این تعاریف همگی در حد افسانه هستند و واقعیت ندارند. بسیاری از فرهنگ ها از عروسک برای طلسم های خیر استفاده می کنند اما کاربرد عروسک های انتقام به وودوو مربوط نمی شود. احتمالا این سو تفاهم از آنجایی ناشی می شود که پیروان وودوو در هاییتی رسمی دارند که در آن عروسک ها را با سوزن به درخت های گورستان آویزان می کنند. اما به جای اینکه از آنها به منظور نفرین استفاده کنند، این عروسک ها پیام آور دنیای ارواح هستند تا با عزیزان از دست رفته ارتباط بر قرار کنند!

 p.s : این وودووئیه که خودم درست کردم!

[ شنبه هشتم مرداد 1390 ] [ 12:2 ] [ mahisa ]

[ ]